E-Porada

Podziel się: 

Ta forma świadczenia usług prawnych pozwala na uzyskanie pomocy prawnej z zakresu hiszpańskiego, polskiego lub europejskiego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w szybkiej i taniej formie. W ramach usługi można zamówić na przykład wypełnienie formularza lub wniosku czy też przygotowanie raportu na wybrany temat.

Aby skorzystać z usługi należy zapoznać się z umieszczonym poniżej regulaminem.Imię i Nazwisko*
Kraj*
Adres*
Adres E-mail*
Telefon*
Zapytanie*
(* - pole obowiązkowe)
Zgadzam się na wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu.


Regulamin udzielania e-porady:

 1. Kolejność czynności przy zamawianiu usługi e-porada:
  • wypełnienie formularza e-porada;
  • zapoznanie się i zaakceptowanie regulaminu;
  • przesłanie formularza
 2. Realizacja usługi e-porada:
  • w terminie 24h (dni robocze) od otrzymania zapytania, przekażemy na adres e-mailowy wskazany przez Klienta, formularz zawierający zakres wymaganych informacji i dokumentów, a także informację o kosztach pomocy prawnej oraz o terminie realizacji usługi liczonym od daty stwierdzenia wpłaty na nasze konto;
  • w razie zaakceptowania naszych warunków realizacji usługi, Klient zobowiązuje się do wpłaty na konto DominikaHirsch International pełnej opłaty za zamówioną usługę oraz do przesłania w formie elektronicznej wypełnionego formularza zawierającego dane potrzebne do jej wykonania.
 3. Przystąpujemy do wykonania usługi niezwłocznie po dokonaniu pełnej wpłaty na rachunek bankowy DominikaHirsch International. Równocześnie wystawimy fakturę, zgodnie z danymi wskazanymi przez Klienta w formularzu.
  • Dołożymy wszelkiej staranności, aby usługa e-porada została wykonana w wyznaczonym terminie. Zmiana powyższego terminu może nastąpić jedynie w przypadki skomplikowanego charaktery zapytania lub specyfiki sprawy, wymagającej dłuższych terminów realizacji.
  • Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia wykonania usługi e-porada na rzecz Klienta.
  • Usługa wykonana w ramach e-porady zostaje przekazana Klientowi w formie elektronicznej. Na wyraźne życzenie Klienta może także zostać wysłana listem poleconym.

Bookmark and Share
© 2010 Dominika Hirsch International, All Rights Reserved
Layout: RevolWEB