Media

POLACY NA HISZPAŃSKIM RYNKU

Podziel się: 

Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw
Wrzesień 2012


W “Gazecie Małych i Średnich Przedsiębiorstw” Dominika Hirsch pisze o szansach na inwestowanie i prowadzenie działalności gospodarczej przez Polaków w Hiszpanii.

 Przeczytaj artykuł.


SAMOZATRUDNIENIE W HISZPANII

Podziel się: 

Twój Biznes
Lipiec 2012


W “Twoim Biznesie” Dominika Hirsch opisuje szczegółowo najważniejsze aspekty rejestracji i prowadzenia jednoosobowej działalności gospodarczej w Hiszpanii.

 Przeczytaj artykuł.


HISZPAŃSKA KULTURA BIZNESU

Podziel się: 

Niedziela z Jedynką
Listopad 2011


W audycji radiowej “Niedziela z Jedynką“ Dominika Hirsch dzieli się swoimi doświadczeniami z Barcelony oraz opowiada o specyfice hiszpańskiej kultury biznesu.Wysłuchaj wypowiedzi.


DOMINIKA HIRSCH O SWOJEJ PRACY

Podziel się: 

Barcelona Televisió
Listopad 2011


W Barcelona Televisió Dominika Hirsch opowiada o swojej pracy, o szkoleniach międzykulturowych oraz o znaczeniu kompetencji międzykulturowej w środowiskach międzynarodowych.Obejrzyj wypowiedź.

EL POTENCIAL POLACO (POLSKI POTENCJAŁ)

Podziel się: 

Noticiari de Comerç Exterior
Październik 2011


W dzienniku "Noticiari de Comerç Exterior", wydawanym przez Radę Izb Handlowych w Katalonii znajduje się relacja z konferencji z udziałem Dominiki Hirsch na temat “Biznes w Europie Środkowo-Wschodniej: przypadek Polski”. Konferencja została organizaowana przez Izbę Handlową w Barcelonie (Cambra de Comerç de Barcelona), w ramach tzw. “Śniadań Bieznesowych”.Przeczytaj artykuł (tekst w języku hiszpańskim).


Bookmark and Share
© 2010 Dominika Hirsch International, All Rights Reserved
Layout: RevolWEB