Aleksandra Dzwonek

Podziel się: 


Obszary działalności

Specjalizuję się w psychologii ekonomicznej czyli w psychologicznych aspektach promocji i reklamy oraz w analizie rynku i postaw ekonomicznych (w szczególności w różnych kulturach). Dlatego wraz z zespołem DHI zajmuję się promocją i organizacją szkoleń międzykulturowych w Polsce oraz webinarow i szkoleń on-line.

 

Ponadto, moją pasją jest historia i Warszawa. Od wielu lat, jako warszawski przewodnik turystyczny, staram się odkrywać Warszawę przed podróżnikami z coraz to odleglejszych zakątków.  O Warszawie prowadzę również webinary. Są  one przeznaczone zarówno dla  osób, które przygotowują się do podróży do Polski jak i dla tych, którzy  jeszcze jej nie planują a chcieliby się czegoś o tym mieście dowiedzieć.

 

Jako historyk prowadzę też warsztaty on-line o historii Polski. W zglobalizowanym świecie bardzo ważne jest odnalezienie siebie poprzez budowanie własnej tożsamości kulturowej już od najmłodszych lat, toteż serię moich warsztatów dedykuję nie tylko dorosłym ale również ich podopiecznym.

 

Ostatnim moim przedsięwzięciem jest tworzenie i wprowadzanie na polski rynek polsko – niemieckiej firmy zajmującej się bezpieczeństwem i ochroną pracy. 

 

Pracuję w  językach polskim, angielskim i hiszpańskim.

 

Doświadczenie zawodowe

 Od 2011 roku współpracuję z DominikaHirsch International, a od 2006 roku jestem warszawskim przewodnikiem turystycznym.  Wcześniej pracowałam w biurze podróży, w firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu komputerowego oraz jako  animator w Hiszpanii.

 

Wkształcenie

 Od zawsze miałam wszechstronne zainteresowania, dlatego zdecydowałam się na międzywydziałowe i indywidualne studia na Uniwersytecie Warszawskim, które ukończyłam w 2011 r. specjalizując się w psychologii ekonomicznej. W czasie studiów, oprócz psychologii studiowałam również  geografię społeczno – ekonomiczną oraz geografię krajów rozwijających się.

 

Ponadto, w 2011 roku uzyskałam absolutorium na Wydziale Historycznym specjalizując się w dydaktyce historii. Część studiów historycznych odbyłam na Uniwersytecie w Burgos (Hiszpania).

 

Kontakt: adzwonek@dhirsch.com

 

 

 

 

Bookmark and Share
© 2010 Dominika Hirsch International, All Rights Reserved
Layout: RevolWEB