Katarzyna Opalińska

Podziel się: 


Obszary działalności

Z wykształcenia jestem  ekonomistką i specjalistką z zakresu public relations, z doświadczenia rzecznikiem prasowym, organizatorem eventów marketingowych, wydawcą i doradcą z zakresu zarządzania MŚP (małych i średnich przedsiębiorstw), doradcą z zakresu budowania wizerunku, e-usług,  funduszy strukturalnych oraz zarządzania kryzysowego  zarówno dla przedsiębiorstw, instytucji, jak i osób piastujących funkcje publiczne.

 

W DominikaHirsch International jestem odpowiedzialna za współpracę świata nauki z biznesem i transfer technologii. Poza tym zajmuję się organizacją szkoleń z zakresu public relations (szczególnie relacji z przedstawicielami prasy, radia i telewizji oraz mediów elektronicznych) i zarządzania w sytuacji kryzysowej.

 

Jednym z moich zainteresowań jest literatura, ale nie tylko dzieło literackie samo w sobie. Interesuje mnie cały proces jego powstawania. Jestem współautorką kilku książek: m.in. "Jan Heweliusz – pamiętamy", "Szkoła wilków morskich dawniej i dziś".

 

 

Doświadczenie zawodowe

W swojej karierze zawodowej, reprezentowałam instytucje publiczne w mediach, m.in. jako rzecznik prasowy Akademii Morskiej w Szczecinie, prowadziłam szkolenia i wykłady związane z zarządzaniem wizerunkiem, zarządzaniem małą firmą oraz funduszami strukturalnymi. Organizowałam konferencje i w wystawy, m.in. w Muzeum Morskim w Gdańsku.

 

Wszystkie reprezentowane dotąd przeze mnie instytucje lub firmy prowadziły swoją działalność w Polsce i zagranicą.

Praca i staże zarówno w instytucjach publicznych (Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, Akademia Morska w Szczecinie), jak i w sektorze prywatnym pozwoliły mi zdobyć doświadczenie pozwalające na sprawne poruszanie się w nowym otoczeniu, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi ze świata nauki , biznesu i sztuki.

  

Wykształcenie

 

Polska Fundacja  Rozwoju Przedsiębiorczości, Zarządzanie funduszami strukturalnymi dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, 2008

 

Polska Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości, Stres i wypalenie zawodowe, 2008

 

Polska Fundacja  Rozwoju Przedsiębiorczości, Asertywność w biznesie, 2008

  

Podyplomowe Studium Zarządzania Projektami Unii Europejskiej, Zachodnipomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, 2004

 

Wydział ekonomii Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, 2004

 

Podyplomowe Studium Public Relations, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, 2000

Bookmark and Share
© 2010 Dominika Hirsch International, All Rights Reserved
Layout: RevolWEB